Hry Zdarma

Ryby Přežití

Hry ryba

Ryby přežití

Ryby Přežití Hodnocení: 3/10

Ryby přežití hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře jste žluté ryby, které musí jíst menší ryby. Musíte také dávat pozor na oranžové vyfukovacích ryby, protože odečtěte body, stejně jako jiné větší ryby. Jezte ryby a získat body s touto jednoduchou blesk hru.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10915 krát on-line. Pořadí 1733 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 3.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnocení na základě 166 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10915 krát
Ryby Přežití

jíst ryby, jíst ryby, ryby ránu,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ryby Přežití pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Ryba flash hra s názvem Ryby Přežití. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ryby Přežití , a to se vztahuje k Ryba. Naše nová hra Ryby Přežití je jedna z nejlepších her Ryba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ryby Přežití, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ryby Přežití
ZPĚT

Ryba nejhranější hry

Což Vodnář Hrát ►

Což vodnář

5
5 z 10 - 5640 hlasů
Odehrané
77349
krát

V této hře musíte stavět Vodnáře a hrajete Bejeweled. Po dokončení úrovně drahokamů, můžete si zakoupit prvky Vodnáře, které můžete. Chcete-li koupit prvky Vodnáře, kliknete na ikonu shop a vyberete ryby, zelenina, světla a balvan. Chcete-li přehrávat drahokamů, použijte klávesy se šipkami.

Virtuální akvárium Hrát ►

Virtuální akvárium

4
4 z 10 - 3634 hlasů
Odehrané
60816
krát

V této hře budete muset vytvořit virtuální akvárium. Musíte napsat a udržovat své vlastní virtuální akvárium. Chcete-li vytvořit, klikněte myší na ikonu v horní části obrazovky a vyberte kameny, vegetace, tvar, ryby, které se vám líbí. Můžete upravit jednotlivé položky, které se zobrazí na akvária. Všechny rostliny, ryby, pozadí, atd. Vše může být vybrán podle vašich představ. Pečujte o své vlastní virtuální akvári ...

Vytvořte si akvárium Hrát ►

Vytvořte si akvárium

5
5 z 10 - 3362 hlasů
Odehrané
39778
krát

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které jsou některé postavy se objeví jako Candy Crush. Čísla jsou na náměstí a musíte dostat tři v řadě vodorovně nebo svisle, alespoň tři stejné. Údaje mohou být vyměněny za ty, které jsou na jeho straně. Když minete úrovně a získávat body, které můžete investovat do nákupu ryb nebo vodní " ...