Hry Zdarma

Střelba Ryby

Hry ryba

Střelba ryby

Střelba Ryby Hodnocení: 4/10

Střelba ryby hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tomto volném on-line hře musíte střílet harpunu na ryby chytit. Cíl dobře, protože harpunou má zpoždění po každém výstřelu. Získat co nejvíce správné ryby: některé ryby vám body, ale ostatní budou odečteme.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10376 krát on-line. Pořadí 1855 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 116 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10376 krát
Střelba Ryby

fotografování ryb, k rybolovu harpunou, rybaření,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Střelba Ryby pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Ryba flash hra s názvem Střelba Ryby. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Střelba Ryby , a to se vztahuje k Ryba. Naše nová hra Střelba Ryby je jedna z nejlepších her Ryba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Střelba Ryby, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Střelba Ryby
ZPĚT

Ryba nejhranější hry

Což Vodnář Hrát ►

Což vodnář

5
5 z 10 - 5640 hlasů
Odehrané
77354
krát

V této hře musíte stavět Vodnáře a hrajete Bejeweled. Po dokončení úrovně drahokamů, můžete si zakoupit prvky Vodnáře, které můžete. Chcete-li koupit prvky Vodnáře, kliknete na ikonu shop a vyberete ryby, zelenina, světla a balvan. Chcete-li přehrávat drahokamů, použijte klávesy se šipkami.

Virtuální akvárium Hrát ►

Virtuální akvárium

4
4 z 10 - 3634 hlasů
Odehrané
60824
krát

V této hře budete muset vytvořit virtuální akvárium. Musíte napsat a udržovat své vlastní virtuální akvárium. Chcete-li vytvořit, klikněte myší na ikonu v horní části obrazovky a vyberte kameny, vegetace, tvar, ryby, které se vám líbí. Můžete upravit jednotlivé položky, které se zobrazí na akvária. Všechny rostliny, ryby, pozadí, atd. Vše může být vybrán podle vašich představ. Pečujte o své vlastní virtuální akvári ...

Vytvořte si akvárium Hrát ►

Vytvořte si akvárium

5
5 z 10 - 3362 hlasů
Odehrané
39786
krát

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které jsou některé postavy se objeví jako Candy Crush. Čísla jsou na náměstí a musíte dostat tři v řadě vodorovně nebo svisle, alespoň tři stejné. Údaje mohou být vyměněny za ty, které jsou na jeho straně. Když minete úrovně a získávat body, které můžete investovat do nákupu ryb nebo vodní " ...