Hry Zdarma

Vytvořte si akvárium

Hry ryba

Vytvořte si akvárium

Vytvořte si akvárium Hodnocení: 5/10

Vytvořte si akvárium hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které jsou některé postavy se objeví jako Candy Crush. Čísla jsou na náměstí a musíte dostat tři v řadě vodorovně nebo svisle, alespoň tři stejné. Údaje mohou být vyměněny za ty, které jsou na jeho straně. Když minete úrovně a získávat body, které můžete investovat do nákupu ryb nebo vodní řasy. Získat body na nákup mořské řasy, ryby a všechny prvky virtuálního akvária.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 39786 krát on-line. Pořadí 414 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 3362 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 39786 krát
Vytvořte si akvárium

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které několik čísla se objeví na náměstí a musíte se dostat do horizontální nebo vertikální, nejméně tři kolegy. Obrázky mohou být vyměněny za ty, které jsou vedle ní. Když minete úroveň dostanete body, které investují do nákupu ryb nebo vodní řasy. Hra, kde musíte vytvořit akvárium. Musíte hrát Candy Crush ve své námořní verzi pro body. S body dostanete kupujete věci pro nádrže jako hvězdice, mečoun, mořský koník, mořské řasy, mušle a jiných mořských živočichů. Musíte vytvořit celý ekosystém. Udělejte si místo, kde ryby a zvířata mohou žít. Velmi relaxační prostředí s bazénem ryb a mořských řas kymácí v pohybu vody. Pokud máte rádi ryby, je to vaše hra. Mísa mít a péče. Vytvořte si jako místo, kde se mají vaše vodních živočichů zábavnou formou.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vytvořte si akvárium pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Ryba flash hra s názvem Vytvořte si akvárium. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vytvořte si akvárium , a to se vztahuje k Ryba. Naše nová hra Vytvořte si akvárium je jedna z nejlepších her Ryba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vytvořte si akvárium, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vytvořte si akvárium
ZPĚT

Ryba nejhranější hry

Což Vodnář Hrát ►

Což vodnář

5
5 z 10 - 5640 hlasů
Odehrané
77354
krát

V této hře musíte stavět Vodnáře a hrajete Bejeweled. Po dokončení úrovně drahokamů, můžete si zakoupit prvky Vodnáře, které můžete. Chcete-li koupit prvky Vodnáře, kliknete na ikonu shop a vyberete ryby, zelenina, světla a balvan. Chcete-li přehrávat drahokamů, použijte klávesy se šipkami.

Virtuální akvárium Hrát ►

Virtuální akvárium

4
4 z 10 - 3634 hlasů
Odehrané
60824
krát

V této hře budete muset vytvořit virtuální akvárium. Musíte napsat a udržovat své vlastní virtuální akvárium. Chcete-li vytvořit, klikněte myší na ikonu v horní části obrazovky a vyberte kameny, vegetace, tvar, ryby, které se vám líbí. Můžete upravit jednotlivé položky, které se zobrazí na akvária. Všechny rostliny, ryby, pozadí, atd. Vše může být vybrán podle vašich představ. Pečujte o své vlastní virtuální akvári ...

Podívaná Delfínů Hrát ►

Podívaná delfínů

5
5 z 10 - 1926 hlasů
Odehrané
37271
krát

V této hře musíte udělat, že delfín skáče kolem kruhu. Pro to, když kliknete myší na přímou cestu k seskoku.