Hry Zdarma

Virtuální akvárium

Hry ryba

Virtuální akvárium

Virtuální akvárium Hodnocení: 4/10

Virtuální akvárium hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře budete muset vytvořit virtuální akvárium. Musíte napsat a udržovat své vlastní virtuální akvárium. Chcete-li vytvořit, klikněte myší na ikonu v horní části obrazovky a vyberte kameny, vegetace, tvar, ryby, které se vám líbí. Můžete upravit jednotlivé položky, které se zobrazí na akvária. Všechny rostliny, ryby, pozadí, atd. Vše může být vybrán podle vašich představ. Pečujte o své vlastní virtuální akvárium vytvořil toto osobní pro vás.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 60816 krát on-line. Pořadí 231 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 3634 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 60816 krát
Virtuální akvárium

Hra navrhnout vlastní akvárium. Musíte vytvořit akvárium a vyrobit si vlastní akvárium. Chcete-li vytvořit celý, musíte si vybrat cestu jako první. Pokud chcete býtčtvercové akvárium nebo ryby kolem nádrže. Poté vyberte řádek, pokud se vám líbí velké nebo malé kameny. Dejte ozdoby v nádrži, jako pokladnice nebo archeologické pozůstatky. Vyberte typ řas, které bude na pozadí a pak různých druhů zvířat. Můžete si vybrat jednotlivé volby a změnit kdykoli za nejlepší akvárium více osobní. Zábava pro každého, zvláště užitečné pro děti, jít cvičit, aby vaše vlastní.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Virtuální akvárium pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Ryba flash hra s názvem Virtuální akvárium. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Virtuální akvárium , a to se vztahuje k Ryba. Naše nová hra Virtuální akvárium je jedna z nejlepších her Ryba najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Virtuální akvárium, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Virtuální akvárium
ZPĚT

Ryba nejhranější hry

Což Vodnář Hrát ►

Což vodnář

5
5 z 10 - 5640 hlasů
Odehrané
77349
krát

V této hře musíte stavět Vodnáře a hrajete Bejeweled. Po dokončení úrovně drahokamů, můžete si zakoupit prvky Vodnáře, které můžete. Chcete-li koupit prvky Vodnáře, kliknete na ikonu shop a vyberete ryby, zelenina, světla a balvan. Chcete-li přehrávat drahokamů, použijte klávesy se šipkami.

Vytvořte si akvárium Hrát ►

Vytvořte si akvárium

5
5 z 10 - 3362 hlasů
Odehrané
39778
krát

V této hře, budete muset vytvořit svůj vlastní akvárium. Chcete-li to, budete muset hrát hru, ve které jsou některé postavy se objeví jako Candy Crush. Čísla jsou na náměstí a musíte dostat tři v řadě vodorovně nebo svisle, alespoň tři stejné. Údaje mohou být vyměněny za ty, které jsou na jeho straně. Když minete úrovně a získávat body, které můžete investovat do nákupu ryb nebo vodní " ...

Podívaná Delfínů Hrát ►

Podívaná delfínů

5
5 z 10 - 1926 hlasů
Odehrané
37267
krát

V této hře musíte udělat, že delfín skáče kolem kruhu. Pro to, když kliknete myší na přímou cestu k seskoku.