Hry Zdarma

Servírka

Hrát servírka hry

Servírka Hry

Servírka hry, takže můžete bavit každý den na našich webových stránkách, bez nutnosti instalace či stahování něco. Váš on-line rekreační a zábavní oblast.

Servírka hry zdarma

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená servírka hra

servírka z restaurace rychlého občerstvení

Servírka z restaurace rychlého občerstvení hra Hrát ►

V této online hře jste servírka z burger, kde musíte dát zákazníkům to, co žádají, a doručit ji dříve, než se dostanou do oblasti sběru. Pokud jste si to špatně třikrát, hra končí. Zákazníci vstupu do Burger van a dělat objednávky. Už kuřecí stehýnka, hamburgery, hranolky a nealk ... Přečtěte si více

Servírka hry zdarma hrát zdarma v češtině a servírka bez flash hry hrát s nejnovějšími hrami každý den

Servírka online hry

Novinky v servírka

Servírka

Hrát zdarma online hry v češtině. Hry, kde číšníci mají sloužit zákazníkům, připravit a sloužit jídla jídlo v restauraci. Servírka hry pro dívky. Číšník hra. Restaurace Servírka zábavné hry. Servírka hra. Hry číšníků. Mají na starosti slouží v oblasti pohostinství. Chlapci a děvčata, kteří slouží zákazníkům v restauracích a barech. Restaurace servírky hry. Lidé přijímání objednávek u stolů a sloužit zákazníkům potravinářských podniků. Za normálních okolností jsou dívky nebo mladé lidi, kteří vydělávají výplatní pásku s touto činností. Pracovníci v restauracích. Pracovníci v barech a kavárnách. Simulátory restaurací, kde dívka, aby se na zákazníky, objednávky, jděte do kuchyně připravit jídlo a pak sloužit u stolu nebo baru. Svým zákazníkům v restauraci, kavárně či baru. Práce simulační hry. Praxe jako by to byla vaše práce. Stoly na prostírání a chtějí tipy od zákazníků.

servírka Hry zdarma, které jsou opravdu k smíchu hrát zdarma servírka flash hry zdarma. Tato kategorie se vztahuje k Číšníci, kde musí sloužit zákazníkům, kteří se objevují v zařízení, ve kterém se do práce. Číšník úkolem je sloužit zákazníkům na přepážce. to musíte vidět přípravu jídla a vaření. servírovací talíře a objednávek zákazníků s podnosem. zákazníci pohledávku. vyčistěte bar a stoly. shromáždit všechny na konci dne a ponechat pracoviště v čistotě. naučte se obchod s těmito tabulkami hry čekají, ve které budete muset dělat to, co má pro zaměstnance práci v restauraci. chovejte se k lidem, kteří přicházejí do vašeho podniku a pomáhá vrstevníky. musíte nosit uniformu vždy dobře upravený. musíte být hezké zákazníkům získat dobré tipy.. Naleznete zde servírka hry zdarma hrát v češtině, aniž by museli instalovat nebo stahovat něco na počítači, naše obsah jsou 100% spolehlivé. Nový servírka hry, které jsou aktualizovány každý den a ty nejlepší hry pro děti. servírka zdarma hry a videohry, které můžete použít z vašeho počítače a sdílet je se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo Google Plus.