Hry Zdarma

Simpsonovi Postavy Přímočaré

Hry Simpsonovi

Simpsonovi Postavy Přímočaré

Simpsonovi Postavy Přímočaré Hodnocení: 5/10

Simpsonovi Postavy Přímočaré hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Myslíte si, baví hlavolamy? Už jste někdy udělal puzzle s hlavními postavami tohoto seriálu? Užijte si dělat tuto hádanku postav v televizním seriálu Simpsonovi, hlavní postavy ve scéně, který musí znovu složit kousek po kousku. Chcete-li puzzle, musíte chytit a táhnout kousky s myší, aby se vešly dohromady. Strávíte velmi zábavné a zábavné, protože tato hra se zabývá mnoho. Má středně těžká, všichni můžeme hrát s trochou trpělivosti.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 19100 krát on-line. Pořadí 1015 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1760 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 19100 krát
Simpsonovi Postavy Přímočaré

Pokud jste fanouškem kresleného seriálu Simpsonovi a znát všechny hlavní postavy, které se v tomto snímku. Snímek byl rozložen do tokenů, jak vyhledávat záznam a jít spojování se navzájem obnovit plný obraz. Hádanky jsou velmi zábavné a návykové, můžete strávit hodiny hraní, aby všechny kousky na místě. V tomto případě je motivace zábavné je obraz postavy z Simpsonovi, které jsou vždycky zábavné. Najít Homera Simpsona, Bart Simpson a další znaky v rodině nebo na město.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Simpsonovi Postavy Přímočaré pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Simpsonovi flash hra s názvem Simpsonovi Postavy Přímočaré. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Simpsonovi Postavy Přímočaré , a to se vztahuje k Simpsonovi. Naše nová hra Simpsonovi Postavy Přímočaré je jedna z nejlepších her Simpsonovi najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Simpsonovi Postavy Přímočaré, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Simpsonovi Postavy Přímočaré
ZPĚT

Simpsonovi Nejhranější Hry

The Simpsons Milionář Hrát ►

The Simpsons Milionář

6
6 z 10 - 27886 hlasů
Odehrané
276906
krát

Verze televizního programu, který bude testovat své znalosti o televizním seriálu The Simpsons, máš ptát o sérii a musím jít v reakci na dosažení vyhrát milion a budete milionářem.

Homer a Flanders Hrát ►

Homer a Flanders

5
5 z 10 - 19830 hlasů
Odehrané
186999
krát

Hra, ve které jste Homer Simpson, vaše mise má skončit v Flanders rodiny palba, ale bez poškozuje ostatní lidi. Budete projít úrovní s více obtížné, protože všechny komponenty z Flanders rodina se pohybují rychleji.

Interaktivního domu The Simpsons Hrát ►

Interaktivního domu The Simpsons

5
5 z 10 - 18018 hlasů
Odehrané
137134
krát

Můžete objevit spousta věcí v tomto domě, máte kompletní seznam, co dělat, ale vyšetřovat, existují skrytá tajemství. Užijte si doma na Simpsonovi ve vašem počítači.