Hry Zdarma

Křížovka: Informace Simpsonovi

Hry Simpsonovi

Křížovka: Informace Simpsonovi

Křížovka: Informace Simpsonovi Hodnocení: 5/10

Křížovka: Informace Simpsonovi hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Klasická křížovka, ve které budete muset vyplnit mezery s bílými slov, které vás definují. Musíte uhodnout správné slovo. Na pravé straně jsouvodítkem pro každý ze slov, musí být nalezen. Jména a informace o postavy v kresleném seriálu Simpsonovi. Otestujte si své znalosti o Simpsonových, otázky a odpovědi týkající se různých postav seriálu. Chcete-li dokončit texty pomocí písmen na klávesnici. Jedno písmeno v každém z bílých mezer. Pohled, jak jste schopni dokončit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 23368 krát on-line. Pořadí 795 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 1720 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 23368 krát
Křížovka: Informace Simpsonovi

Křížovka hra s informacemi o rodině Simpsonových. Navrhujeme řadu slov, některé jsou krátké a některé z nich jsou velmi dlouhé. Existují otázky, které jsou jednoduché a jiné budou testovat své znalosti ze všech obyvatel této bláznivé město, které vidíme na televizní karikatuře. Vyplňte každé z mezer s bílými písmeny, které tvoří slova. Je tojednoduchá činnost, ale musíte být dobře informovaný o různých postav v seriálu. Skvělá zábava a pro všechny věkové kategorie.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Křížovka: Informace Simpsonovi pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Simpsonovi flash hra s názvem Křížovka: Informace Simpsonovi. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Křížovka: Informace Simpsonovi , a to se vztahuje k Simpsonovi. Naše nová hra Křížovka: Informace Simpsonovi je jedna z nejlepších her Simpsonovi najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Křížovka: Informace Simpsonovi, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Křížovka: Informace Simpsonovi
ZPĚT

Simpsonovi Nejhranější Hry

The Simpsons Milionář Hrát ►

The Simpsons Milionář

6
6 z 10 - 27886 hlasů
Odehrané
277434
krát

Verze televizního programu, který bude testovat své znalosti o televizním seriálu The Simpsons, máš ptát o sérii a musím jít v reakci na dosažení vyhrát milion a budete milionářem.

Homer a Flanders Hrát ►

Homer a Flanders

5
5 z 10 - 19830 hlasů
Odehrané
187482
krát

Hra, ve které jste Homer Simpson, vaše mise má skončit v Flanders rodiny palba, ale bez poškozuje ostatní lidi. Budete projít úrovní s více obtížné, protože všechny komponenty z Flanders rodina se pohybují rychleji.

Interaktivního domu The Simpsons Hrát ►

Interaktivního domu The Simpsons

5
5 z 10 - 18022 hlasů
Odehrané
137663
krát

Můžete objevit spousta věcí v tomto domě, máte kompletní seznam, co dělat, ale vyšetřovat, existují skrytá tajemství. Užijte si doma na Simpsonovi ve vašem počítači.