Hry Zdarma

Přímočaré Homera Simpsona

Hry skládačka

Přímočaré Homera Simpsona

Přímočaré Homera Simpsona Hodnocení: 4/10

Přímočaré Homera Simpsona hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, musíte dokončit puzzle Homer Simpson. Homer Simpson je charakter v kresleném seriálu Simpsonovi. Chcete-li dokončit puzzle, musíte kliknout a táhnout kousky, aby se vešly mezi sebou navzájem.Obraz rodiče byla rozdělena do částí, a budete muset opakovat celý obraz je viditelný. Drž se dál Když dva kusy, které jdou společně, budou automaticky držet.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10144 krát on-line. Pořadí 2317 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 274 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10144 krát
Přímočaré Homera Simpsona

Chcete-li dokončit skládačky, musíte klepnout na tlačítko a přetáhněte kousky, aby se vešly. Homer Simpson je otec a hlavní postava v kresleném seriálu Simpsonovi humor. Tato série vypráví příběh rodiny jako modelu průměrné americké rodiny. Otec, matka, dvě dcery, jedno dítě a ustaraný dospívající. V této činnosti budete muset dokončit puzzle. Postava nosí pár modrých kalhotách a bílé košili, která je dílem jednotné jaderné elektrárny, kde pracuje v centru města. Za můžeme vidět modrou oblohu. Je to šílené, dobrodružný a zábavný charakter.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Přímočaré Homera Simpsona pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Skládačka flash hra s názvem Přímočaré Homera Simpsona. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Přímočaré Homera Simpsona , a to se vztahuje k Skládačka. Naše nová hra Přímočaré Homera Simpsona je jedna z nejlepších her Skládačka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Přímočaré Homera Simpsona, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Přímočaré Homera Simpsona
ZPĚT

Skládačka nejhranější hry

Popelka Puzzle Hrát ►

Popelka Puzzle

6
6 z 10 - 9244 hlasů
Odehrané
65854
krát

Klasické puzzle zábava s Popelka v 49 barevných kousků. Přetáhněte skladby, aby se vešly společně.

Puzzle Pro Děti Hrát ►

Puzzle Pro Děti

5
5 z 10 - 6092 hlasů
Odehrané
35718
krát

Puzzle pro děti, protože je velmi snadné dělat. Má velmi nízkou obtížnost. Je to pouze 9 kusů. Je snadné se vrátit na kompozici. Doporučujeme, abyste nechali své děti to udělat sám. Na obrázku vidíme panenku Barbie. Je to jeden z nejoblíbenějších panenky dívek, a tak jsem chtěl hrát s touto fotografií. Znovu to bude velmi jednoduché, takže to udělat znovu a znovu. Tato činnost je přizpůsobena pro děti. Vše, co ...