Hry Zdarma

Tetris Puzzle

Hry skládačka

Tetris Puzzle

Tetris Puzzle Hodnocení: 4/10

Tetris Puzzle hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tetris verze hry. Barevné čipy se objevují v horní části obrazovky. Čipy pádu z výše. Musíte se otočit, aby každý kus v poloze, která vás zajímá. Pomocí kláves se šipkami k otáčení dlaždic. Přijímat každý kus s těmi, ve spodní části bez mezer. Po dokončení řadu čipů bez prázdného prostoru řádek zmizí. Cílem hry je udržet co nejdéle zobrazí prázdná obrazovka. Rozdat karty bez mezer a hrát tak dlouho, jak je to možné. Jistě jste hráli mnohokrát v různých verzích, a to je nejvíce věrný klasice.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 21884 krát on-line. Pořadí 908 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 1970 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 21884 krát
Tetris Puzzle

Klasický Tetris. Cílem hry je manipulovat s tvary, pohybem každý z nich do stran a otáčením pomocí šipek, s cílem vytvořit vodorovnou čáru bloků bez mezer. Při vytvoření takové trati, to zmizí, a každý blok nad odstraněnou řádku bude klesat. Jak hra postupuje, tvary padají rychleji, a hra končí, když zásobník kusů dosáhne horní části hracího pole a žádné nové jsou schopni vstoupit. Hra končí, když jsou kousky vyčesané z hrací plochy.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Tetris Puzzle pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Skládačka flash hra s názvem Tetris Puzzle. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Tetris Puzzle , a to se vztahuje k Skládačka. Naše nová hra Tetris Puzzle je jedna z nejlepších her Skládačka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Tetris Puzzle, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Tetris Puzzle
ZPĚT

Skládačka nejhranější hry

Popelka Puzzle Hrát ►

Popelka Puzzle

6
6 z 10 - 9244 hlasů
Odehrané
65854
krát

Klasické puzzle zábava s Popelka v 49 barevných kousků. Přetáhněte skladby, aby se vešly společně.

Puzzle Pro Děti Hrát ►

Puzzle Pro Děti

5
5 z 10 - 6092 hlasů
Odehrané
35718
krát

Puzzle pro děti, protože je velmi snadné dělat. Má velmi nízkou obtížnost. Je to pouze 9 kusů. Je snadné se vrátit na kompozici. Doporučujeme, abyste nechali své děti to udělat sám. Na obrázku vidíme panenku Barbie. Je to jeden z nejoblíbenějších panenky dívek, a tak jsem chtěl hrát s touto fotografií. Znovu to bude velmi jednoduché, takže to udělat znovu a znovu. Tato činnost je přizpůsobena pro děti. Vše, co ...