Hry Zdarma

Vánoční Nůžky na Simpsonovi

Hry skládačka

Vánoční Nůžky na Simpsonovi

Vánoční Nůžky na Simpsonovi Hodnocení: 5/10

Vánoční Nůžky na Simpsonovi hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této puzzle, musíte dokončit vánoční obrázek členy rodiny Simpsons. Můžete vidět Homer Simpson v kostýmu Santa Clause, který usnul na saních. Chcete-li dokončit puzzle, musíte kliknout a táhnout kousky, aby se vešly dohromady. Vidíme tři bratry a nejlepšího přítele, který vkládáte dárky od Santa v saních. Je Štědrý den a budou dávat dárky dětem po celém světě.Magické a speciální večer plný dárků pro každého.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9664 krát on-line. Pořadí 2288 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 210 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9664 krát
Vánoční Nůžky na Simpsonovi

Santa má nové asistenty, to jsou protagonisté animovaného seriálu. Vidíme členy rodiny, které tvoří pomocníky. Získali jsme Homer Simpson spaní na přední straně saní. Bratři jsou zpět oblečený jako asistenti, mají uši vrchol.Nejlepší přítel dětí je jedním z pomocníků s dárky. Mezi všemi načíst saních se všemi dárkových balíčků. Dnes Santa Claus bude létat po celém světě a sestoupit komíny ponechat dary na vánoční stromeček každý dům.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vánoční Nůžky na Simpsonovi pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Skládačka flash hra s názvem Vánoční Nůžky na Simpsonovi. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vánoční Nůžky na Simpsonovi , a to se vztahuje k Skládačka. Naše nová hra Vánoční Nůžky na Simpsonovi je jedna z nejlepších her Skládačka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vánoční Nůžky na Simpsonovi, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vánoční Nůžky na Simpsonovi
ZPĚT

Skládačka nejhranější hry

Popelka Puzzle Hrát ►

Popelka Puzzle

6
6 z 10 - 9244 hlasů
Odehrané
65599
krát

Klasické puzzle zábava s Popelka v 49 barevných kousků. Přetáhněte skladby, aby se vešly společně.

Puzzle Pro Děti Hrát ►

Puzzle Pro Děti

5
5 z 10 - 6092 hlasů
Odehrané
35431
krát

Puzzle pro děti, protože je velmi snadné dělat. Má velmi nízkou obtížnost. Je to pouze 9 kusů. Je snadné se vrátit na kompozici. Doporučujeme, abyste nechali své děti to udělat sám. Na obrázku vidíme panenku Barbie. Je to jeden z nejoblíbenějších panenky dívek, a tak jsem chtěl hrát s touto fotografií. Znovu to bude velmi jednoduché, takže to udělat znovu a znovu. Tato činnost je přizpůsobena pro děti. Vše, co ...