Hry Zdarma

Captain America: Winter Soldier

Hry skládačka

Captain America: Winter Soldier

Captain America: Winter Soldier Hodnocení: 7/10

Captain America: Winter Soldier hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této zábavné hře budete nyní nový film Captain America: Winter Soldier. Navrhujeme vám hádanku, ve které musíte znovu vytvořit scénu, kde Steve Rogers (Chris Evans), Captain America, bojují proti Bucky Barnes (Sebastian Stan), Winter Soldier. Vyzvěte své přátele, aby zjistili, kdo dostane dokončena v co nejkratším čase, jak je to možné.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7044 krát on-line. Pořadí 3534 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 14 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7044 krát
Captain America: Winter Soldier

Jedním klíčem k řešení tohoto hádanka Captain America a Winter Soldier je na prvním místě okrajové kusy. Pokud jste je našel se můžete podívat se na detaily, jako jsou tváře Steven Rogers, Bucky Barnes nebo štítem na sestavení obrazu jít až do konce. V tomto případě není příliš komplikované, protože hádanka nemá velký počet dílů.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Captain America: Winter Soldier pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Skládačka flash hra s názvem Captain America: Winter Soldier. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Captain America: Winter Soldier , a to se vztahuje k Skládačka. Naše nová hra Captain America: Winter Soldier je jedna z nejlepších her Skládačka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Captain America: Winter Soldier, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Captain America: Winter Soldier
ZPĚT

Skládačka nejhranější hry

Popelka Puzzle Hrát ►

Popelka Puzzle

6
6 z 10 - 9244 hlasů
Odehrané
65854
krát

Klasické puzzle zábava s Popelka v 49 barevných kousků. Přetáhněte skladby, aby se vešly společně.

Puzzle Pro Děti Hrát ►

Puzzle Pro Děti

5
5 z 10 - 6092 hlasů
Odehrané
35718
krát

Puzzle pro děti, protože je velmi snadné dělat. Má velmi nízkou obtížnost. Je to pouze 9 kusů. Je snadné se vrátit na kompozici. Doporučujeme, abyste nechali své děti to udělat sám. Na obrázku vidíme panenku Barbie. Je to jeden z nejoblíbenějších panenky dívek, a tak jsem chtěl hrát s touto fotografií. Znovu to bude velmi jednoduché, takže to udělat znovu a znovu. Tato činnost je přizpůsobena pro děti. Vše, co ...