Hry Zdarma

skládačky z filmu Avatar

Hry skládačka

skládačky z filmu Avatar

Skládačky z filmu Avatar Hodnocení: 5/10

skládačky z filmu Avatar hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Užijte si provedení těchto hádanek Avatar (James Cameron film) na Pandoře s originálními scénami z filmu. Chcete-li puzzle, můžete si vybrat obraz z puzzle, zadejte část a velikost puzzle. Pokud jste vybrali obrázek k dokončení puzzle se překrývá a rozměry puzzle, musíte dokončit puzzle. Pro úplnost, kliknete na kus přesunout nebo otočit. Chcete-li přesunout kousek skládačky a pohnete myší otáčet kus, klikněte na mezerníku nebo kolečkem myši.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9220 krát on-line. Pořadí 2660 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 124 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9220 krát
skládačky z filmu Avatar

Sbírka hádanek z hlavních postav filmu Avatar.Sci-fi a ekologie film, který vypráví o zneužívání, kterým prochází planetu využívat svých přírodních zdrojů lidmi. Ale místní obyvatelé se bouřili proti těmto praktikám s pomocí vojáků se svědomím.Epický příběh o lásce a odvaze, která má nějaké fotky a nádherné scenérie, které si můžete vychutnat dělat tuto sbírku hádanek, které si můžete vybrat sami.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem skládačky z filmu Avatar pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Skládačka flash hra s názvem skládačky z filmu Avatar. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra skládačky z filmu Avatar , a to se vztahuje k Skládačka. Naše nová hra skládačky z filmu Avatar je jedna z nejlepších her Skládačka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem skládačky z filmu Avatar, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

skládačky z filmu Avatar
ZPĚT

Skládačka nejhranější hry

Popelka Puzzle Hrát ►

Popelka Puzzle

6
6 z 10 - 9244 hlasů
Odehrané
65854
krát

Klasické puzzle zábava s Popelka v 49 barevných kousků. Přetáhněte skladby, aby se vešly společně.

Puzzle Pro Děti Hrát ►

Puzzle Pro Děti

5
5 z 10 - 6092 hlasů
Odehrané
35718
krát

Puzzle pro děti, protože je velmi snadné dělat. Má velmi nízkou obtížnost. Je to pouze 9 kusů. Je snadné se vrátit na kompozici. Doporučujeme, abyste nechali své děti to udělat sám. Na obrázku vidíme panenku Barbie. Je to jeden z nejoblíbenějších panenky dívek, a tak jsem chtěl hrát s touto fotografií. Znovu to bude velmi jednoduché, takže to udělat znovu a znovu. Tato činnost je přizpůsobena pro děti. Vše, co ...