Hry Zdarma

Soumraku: Obrázek milenci

Hry Stmívání

Soumraku: Obrázek milenci

Soumraku: Obrázek milenci Hodnocení: 5/10

Soumraku: Obrázek milenci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Edward a Bella strávil romantický večer a vzal obraz, ale Bella si myslel, že byla nevěrná, a zlomil fotografie. Teď už zjistila, že byl věrný a chce přestavět fotografii. Budete muset pomoci Bella, pomocí myši.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 31546 krát on-line. Pořadí 544 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 4542 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 31546 krát
Soumraku: Obrázek milenci

Kristen Stewart, Robert Pattinson, milostné příběhy,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Soumraku: Obrázek milenci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Stmívání flash hra s názvem Soumraku: Obrázek milenci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Soumraku: Obrázek milenci , a to se vztahuje k Stmívání. Naše nová hra Soumraku: Obrázek milenci je jedna z nejlepších her Stmívání najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Soumraku: Obrázek milenci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Soumraku: Obrázek milenci
ZPĚT

Stmívání Nejhranější Hry

Upír a Vlkodlak Hrát ►

Upír a Vlkodlak

5
5 z 10 - 28872 hlasů
Odehrané
315515
krát

V této hře budete muset vystrojit upír Edward Cullen a vlkodlaka Jacoba černoši. Oba jsou postavy v literárních a filmových sága \"soumrak\". Musíte kliknout na ikony, které se zobrazují v levé části na šaty až Edward Cullen a pravou část, aby šaty až Jákobovi Blacks.

Polibky Edward Cullen a Bella Swan Hrát ►

Polibky Edward Cullen a Bella Swan

4
4 z 10 - 7424 hlasů
Odehrané
84177
krát

V této hře musíte udělat, že Edward Cullen a Bella Swan dát vášnivé polibky, aby se zabránilo, že Jákob Černý vidí. Soumrak je literární ságy napsané Stephenie Meyer, a to literární ságy byl přizpůsoben do kina. Protagonista série Soumrak se Bella Swan, Edward Cullen a Jacob Black. Musíte kliknout myší siluety Edward Cullen nebo Bella Labutí jak dát vášnivé polibky.

Edward a Bella: Společný život Hrát ►

Edward a Bella: Společný život

4
4 z 10 - 9614 hlasů
Odehrané
82550
krát

Edward a Bella žít spolu a jdou spolu za všech okolností. Pomocí myši, budete muset vystrojit jim každém případě: den ve škole, jít do kina, institut strany nebo jiné události,