Hry Zdarma

střelby zombie

Hry střílečky

Střelby zombie

Střelby zombie Hodnocení: 7/10

Střelby zombie hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře jste vyzbrojeni různými zbraněmi a vaším cílem je střílet zombie jsou blízko vás. Na cíl a vystřelit musíte použít myš, R klíč je pro znovuzavedení a klíč Q je pro změnu zbraně. V každém případě, než začnete hrát ovládací prvky se objeví na obrazovce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6640 krát on-line. Pořadí 3568 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 36 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6640 krát
střelby zombie

Střelba hry jsou ti, kteří si potřebují brousit váš cíl zasáhnout nepřátele, které se objevují na obrazovce. V tomto případě jsou na pevném místě a musí střílet zombie, které jsou v blízkosti pěší pomalu dostat vás.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem střelby zombie pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Střílečky flash hra s názvem střelby zombie. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra střelby zombie , a to se vztahuje k Střílečky. Naše nová hra střelby zombie je jedna z nejlepších her Střílečky najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem střelby zombie, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

střelby zombie
ZPĚT

Střílečky nejhranější hry

Dosáhli Svého Cíle Hrát ►

Dosáhli svého cíle

6
6 z 10 - 11152 hlasů
Odehrané
112356
krát

To je dobrá hra na praxi váš cíl. Shoot cílů při pohybu vpřed. Hit as mnoha částech těla, jak se můžete do cíle dosáhnout do konce dráhy. Různých částí těla stojí různé množství bodů. Chcete-reload stisknutím mezerníku nebo kliknutím na munici bar ve hře. Shoot světel za bonusové body!

Najímaných Střelec Hrát ►

Najímaných střelec

6
6 z 10 - 7800 hlasů
Odehrané
61370
krát

Ty jsou najímáni střelec. Přejít z malých-time zásah člověka do firemní atentátníkem v najatých Gun 2.

Mech Válek Hrát ►

Mech válek

7
7 z 10 - 2562 hlasů
Odehrané
43444
krát

Je rok 2199 a svět je největší zábava sport 'Mech Wars'. Jste nový mech pilot, a chcete etch vaše jméno v historii. Jdi do toho!