Hry Zdarma

Zabíjení Prsty

Hry střílečky

Zabíjení prsty

Zabíjení Prsty Hodnocení: 6/10

Zabíjení prsty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra má dva cíle: Defend masivní útok vašich nepřátel, které jsou prsty a zabít je. Jak hra postupuje, bude hra těžší a více nepřátel zaútočí na vás. Bránit vás, budete moci odemknout zbraně a upgrade na rychlost, rozsah a několik strategií. Pomocí kláves se šipkami nebo písmeno W (max), S (dolů), A (vlevo) a D (vpravo) přemístit a vy puls levé tlačítko myši ke střelbě. Zaostřit váš cíl a střílet co nejvíce prsty, jak je to možné, aby vyhráli.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9525 krát on-line. Pořadí 2410 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 182 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9525 krát
Zabíjení Prsty

Tato střílečka, jejíž hlavní postava je králík s páskou přes jedno oko. Střelba hry mají širokou škálu dostupných zbraní. V této hře si můžete koupit všechny druhy zbraní v boji proti nepřátelům. Tam jsou k dispozici mocné zbraně a mnoho druhů výbušnin, jako bomby, dynamitu nebo miny. Přesto je třeba mít skvělé reflexy a být hbitý, aby se zabránilo útokům prstů nepřátel nic nestane.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zabíjení Prsty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Střílečky flash hra s názvem Zabíjení Prsty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zabíjení Prsty , a to se vztahuje k Střílečky. Naše nová hra Zabíjení Prsty je jedna z nejlepších her Střílečky najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zabíjení Prsty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zabíjení Prsty
ZPĚT

Střílečky nejhranější hry

Dosáhli Svého Cíle Hrát ►

Dosáhli svého cíle

6
6 z 10 - 11152 hlasů
Odehrané
112356
krát

To je dobrá hra na praxi váš cíl. Shoot cílů při pohybu vpřed. Hit as mnoha částech těla, jak se můžete do cíle dosáhnout do konce dráhy. Různých částí těla stojí různé množství bodů. Chcete-reload stisknutím mezerníku nebo kliknutím na munici bar ve hře. Shoot světel za bonusové body!

Najímaných Střelec Hrát ►

Najímaných střelec

6
6 z 10 - 7800 hlasů
Odehrané
61370
krát

Ty jsou najímáni střelec. Přejít z malých-time zásah člověka do firemní atentátníkem v najatých Gun 2.

Mech Válek Hrát ►

Mech válek

7
7 z 10 - 2562 hlasů
Odehrané
43444
krát

Je rok 2199 a svět je největší zábava sport 'Mech Wars'. Jste nový mech pilot, a chcete etch vaše jméno v historii. Jdi do toho!