Hry Zdarma

Červená Hlína Tenis

Hry tenis

Červená hlína tenis

Červená Hlína Tenis Hodnocení: 5/10

Červená hlína tenis hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře si můžete zahrát tenis jako profesionální tenista, na červené antuce. Pomocí kláves se šipkami k pohybu a mezerník zasáhnout.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8655 krát on-line. Pořadí 2619 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 74 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8655 krát
Červená Hlína Tenis

profesionální tenis, červená hlína tenis, tenisový kurt červená hlína, tenis sada, tenis hrát,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Červená Hlína Tenis pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Tenis flash hra s názvem Červená Hlína Tenis. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Červená Hlína Tenis , a to se vztahuje k Tenis. Naše nová hra Červená Hlína Tenis je jedna z nejlepších her Tenis najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Červená Hlína Tenis, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Červená Hlína Tenis
ZPĚT

Tenis nejhranější hry

Raketa na tenis Hrát ►

Raketa na tenis

6
6 z 10 - 7280 hlasů
Odehrané
61370
krát

Tenisové soutěže. S myší na počítači dokáže zpracovat tenisovou raketu hrát proti počítači. Hra je velmi reálná, účinek koule je úžasná. Se vám bude líbit.

Kypící Koule Hrát ►

Kypící koule

6
6 z 10 - 2328 hlasů
Odehrané
36984
krát

Pohodě tenisová hra. Přesuňte raketu doprava a doleva myší tak, že koule se odrazí na něj a rozbít cihly v horní části obrazovky. Musíte být rychlý! Řídí tenisová raketa a míček ho zničit všechny bloky z obrazovky. Přesuňte raketu s myší zleva doprava a spustí míč plechovky. Make míč narazí na barevné bloky v horní části obrazovky zmizí.Cílem hry je zničit všechny bloky na vrcholu. Přineste mí ...

Konkurence na trávě Hrát ►

Konkurence na trávě

6
6 z 10 - 1478 hlasů
Odehrané
23192
krát

Konkurence tenis proti počítači. Hrát v trávě oblasti, a může poskytnout více rychlosti míčku, pokud zasáhnout s větší silou. Ale pozor, počítač můžete poslat míč znovu s ještě větší rychlostí.