Hry Zdarma

Tetris

Hrát tetris hry

Tetris Hry

Tetris hry, takže můžete bavit každý den na našich webových stránkách, bez nutnosti instalace či stahování něco. Váš on-line rekreační a zábavní oblast.

Tetris hry zdarma

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Doporučená tetris hra

Sonic Tetris

Sonic tetris hra Hrát ►

Verze klasické hry Tetris, ale herní scénáře je scéna z videohry Sonic Sega. Bloky jsou v horní části. Jsou bloky různých velikostí a tvarů. Pomocí kláves se šipkami budete muset otáčet bloky a aby byly vhodné s sebou na dně bez mezer. Musíte být kompaktní, pak tyto řádky zmizí. Musíte se snaž ... Přečtěte si více

Tetris hry zdarma hrát zdarma v češtině a tetris bez flash hry hrát s nejnovějšími hrami každý den

Tetris online hry

Novinky v tetris

Tetris

Hrát zdarma online hry v češtině. Zahrajte si zdarma online Tetris. Tetris je hra, ve které geometrické kusy se zobrazí v horní části obrazovky. Kusy padají řádky udělal. Cílem je, aby se vešly všechny kusy možné v dolní části obrazovky. Otočte kousky, když spadnou být umístěna v poloze více než zájem. Musíte udělat řady záložek na dně. Máte-li dokončit řádek, aniž by případné mezery mezi záložkami, bude celý řádek zmizí. Chcete-li přehrát flash hry online Tetris španělsky. Co musíte udělat, je vyčistit obrazovku tak dlouho, jak je to možné vyhrát. Odolává s prázdnou obrazovku tak dlouho, jak je to možné, aby vyhráli.

tetris Hry zdarma, které jsou opravdu k smíchu hrát zdarma tetris flash hry zdarma. Tato kategorie se vztahuje k to je logická hra, ve které jsou čipy, aby se vešly nepravidelné tvary. hra je populární v celém světě, je k dispozici pro všechny herní konzole a pc operační systémy, stejně jako multimediální zařízení, jako jsou grafy kalkulačky, mobilní telefony, přenosné přehrávače médií a pda. má cenu za nejlepší hru všech dob. tetris kusy mají nepravidelné tvary zvané polyominoes. geometrické tvary pádu, a vy budete muset umístit každý kus na vaše pohodlí, takže neexistují žádné mezery mezi záložkami. odolat tak dlouho, jak je to možné. Čím déle hrajete, tím těžší to dostane do hry na třísky pádu větší rychlost. hra, kterou vytvořil v sovětském svazu, který se stal velmi populární ve všech zemích.. Naleznete zde tetris hry zdarma hrát v češtině, aniž by museli instalovat nebo stahovat něco na počítači, naše obsah jsou 100% spolehlivé. Nový tetris hry, které jsou aktualizovány každý den a ty nejlepší hry pro děti. tetris zdarma hry a videohry, které můžete použít z vašeho počítače a sdílet je se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter nebo Google Plus.