Hry Zdarma

Střelba Vojáci

Hry válka

Střelba vojáci

Střelba Vojáci Hodnocení: 6/10

Střelba vojáci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře musíte zničit vojáky, protože chtějí zničit věž, která se musí bránit. Pro to, můžete použít šipky pro přímou cestu kopí a mezerníku střílet.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 27838 krát on-line. Pořadí 629 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 2532 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 27838 krát
Střelba Vojáci

zabití vojáci, bránící věž, odrazil invazi,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Střelba Vojáci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Válka flash hra s názvem Střelba Vojáci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Střelba Vojáci , a to se vztahuje k Válka. Naše nová hra Střelba Vojáci je jedna z nejlepších her Válka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Střelba Vojáci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Střelba Vojáci
ZPĚT

Válka nejhranější hry

Válka Mezi Vojáky a Policisty Hrát ►

Válka mezi vojáky a policisty

4
4 z 10 - 2208 hlasů
Odehrané
36242
krát

V této válce hře, jsi jeden z policista z policejní hlídka, která má zabít vojáky, kteří předstírají, že invazi do země. Při pohybu myší jít měnící se cíle, jste puls levým tlačítkem myši střílet a vy pomocí kláves se šipkami přemístit.

Střílet Vojáci Hrát ►

Střílet vojáci

4
4 z 10 - 1782 hlasů
Odehrané
23678
krát

V této hře musíte střílet kolonizátory, protože přišel dobýt krásný ostrov. Pro to, klepnete šipkami nebo písmen WASD přemístit a klepnete levým tlačítkem myši střílet.

nádrže a střelby Hrát ►

Nádrže a střelby

4
4 z 10 - 794 hlasů
Odehrané
16483
krát

Řízení tank přes nepřátelské území ve válce, musíte zničit všechny budovy a zabít všechny vojáky, jak můžete s dělem. Můžete se sbírat nové zbraně na cestě, raket a dalších věcí. Musíte zničit všechny kulometné příspěvky, strážní věže, další tanky, vojenská kasárna a všechny budovy můžete. Shoot s přesností až do konce se všemi nepřáteli můžete, jak se pustit do nep" ...