Hry Zdarma

Létání na Vrtulníku

Hry vrtulník

Létání na vrtulníku

Létání na Vrtulníku Hodnocení: 6/10

Létání na vrtulníku hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Létání v helicoper je jednoduchá hra návykový asi vrtulník, který má zůstat ve vzduchu a na cestovní vzdálenosti stejně jako možné Návod: Stiskněte tlačítko myši létat a nejsou stiskněte tlačítko myši do sestupu. Chyť paliva, zkuste to není to krach a cestovní vzdálenosti stejně jako je to možné.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 63628 krát on-line. Pořadí 216 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 5814 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 63628 krát
Létání na Vrtulníku

cestovní, benzín, ve vzduchu, vrtulník,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Létání na Vrtulníku pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Vrtulník flash hra s názvem Létání na Vrtulníku. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Létání na Vrtulníku , a to se vztahuje k Vrtulník. Naše nová hra Létání na Vrtulníku je jedna z nejlepších her Vrtulník najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Létání na Vrtulníku, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Létání na Vrtulníku
ZPĚT

Vrtulník nejhranější hry

Bojový Vrtulník Hrát ►

Bojový vrtulník

5
5 z 10 - 10092 hlasů
Odehrané
89766
krát

Vrtulník letecký simulátor. Musíte létat nad nepřátelským územím v bitevní křižník. Instrukce: Pomocí myši se vyhnout letadla, protože pokud se dostanete hit ztratíte hru. To je jedna z nejlepších her vyhýbání, kde musíte vyhnout letadla s vrtulníkem, dokud můžete. Nemůže střílet, hra je pilotovat vrtulník hra uhýbat nepřátele. Budete vydělávat více bodů v závislosti na době, kdy jste k zavěšení bez shazovat prot ...

Vyprošťování Osob Hrát ►

Vyprošťování osob

6
6 z 10 - 5412 hlasů
Odehrané
68019
krát

V této hře musíte zachránit čtyři osoby a dopravit je do vrtulníku. Můžete použít klávesy se šipkami nebo písmeny W (až) (vlevo), S (až dolů) a D (doprava), přemístit vrtulník a vy puls mezerníku na záchranu osob, jste puls písmeno P na pozastavit hru a dopis X otočit vrtulník zleva doprava.

Agilní Pilotní Hrát ►

Agilní pilotní

4
4 z 10 - 1598 hlasů
Odehrané
28624
krát

Budete chtít hrát znovu a znovu. Cílem této hry je, aby se zabránilo srážce rovině. Zkuste to přežít nejméně 20 sekund! Pokud si můžete udělat za 2 minuty - jste génius! Návod: vyhnout jiným letadlem, pokud můžete! Hrát s myší, a hodně štěstí