Hry Zdarma

Vrtulník

Hry vrtulník

Vrtulník

Vrtulník Hodnocení: 10/10

Vrtulník hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Poslední tak dlouho, jak můžete letí do jeskyně, aniž by zasáhla střechu, podlahu nebo překážky v cestě. Klikněte a držte levé tlačítko myši jít nahoru a uvolněte jít dolů. Pokud jste někdy měli BlackBerry telefon, pak se tato hra bude určitě připadat povědomý. Velmi návykový. Podívejte se, jestli můžete porazit vysoké skóre!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9773 krát on-line. Pořadí 2305 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 126 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9773 krát
Vrtulník

Jedná se o klasický vrtulník hra. Chcete-li hrát, držte tlačítko, aby helikoptéra ve vzduchu. Pokud necháte jít, bude vrtulník volného pádu. Pokud podržíte tlačítko příliš dlouho, bude to letět příliš vysoko, a udeřil do horní části jeskyně. Tak zkuste dosáhnout rovnováhy a podívejte svůj vrtulník do bezpečí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vrtulník pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Vrtulník flash hra s názvem Vrtulník. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vrtulník , a to se vztahuje k Vrtulník. Naše nová hra Vrtulník je jedna z nejlepších her Vrtulník najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vrtulník, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vrtulník
ZPĚT

Vrtulník nejhranější hry

Bojový Vrtulník Hrát ►

Bojový vrtulník

5
5 z 10 - 10092 hlasů
Odehrané
89204
krát

Vrtulník letecký simulátor. Musíte létat nad nepřátelským územím v bitevní křižník. Instrukce: Pomocí myši se vyhnout letadla, protože pokud se dostanete hit ztratíte hru. To je jedna z nejlepších her vyhýbání, kde musíte vyhnout letadla s vrtulníkem, dokud můžete. Nemůže střílet, hra je pilotovat vrtulník hra uhýbat nepřátele. Budete vydělávat více bodů v závislosti na době, kdy jste k zavěšení bez shazovat prot ...

Vyprošťování Osob Hrát ►

Vyprošťování osob

6
6 z 10 - 5410 hlasů
Odehrané
67435
krát

V této hře musíte zachránit čtyři osoby a dopravit je do vrtulníku. Můžete použít klávesy se šipkami nebo písmeny W (až) (vlevo), S (až dolů) a D (doprava), přemístit vrtulník a vy puls mezerníku na záchranu osob, jste puls písmeno P na pozastavit hru a dopis X otočit vrtulník zleva doprava.

Létání na Vrtulníku Hrát ►

Létání na vrtulníku

6
6 z 10 - 5814 hlasů
Odehrané
63034
krát

Létání v helicoper je jednoduchá hra návykový asi vrtulník, který má zůstat ve vzduchu a na cestovní vzdálenosti stejně jako možné Návod: Stiskněte tlačítko myši létat a nejsou stiskněte tlačítko myši do sestupu. Chyť paliva, zkuste to není to krach a cestovní vzdálenosti stejně jako je to možné.