Hry Zdarma

Hledat slovo

Hry výuka

Hledat slovo

Hledat slovo Hodnocení: 2/10

Hledat slovo hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, musíte uhodnout slovo z písmen, které počítač vám dává, ztratíte body a vy budete muset napsat slovo je hledaný. Pokud jste napsali slovo, stiskněte tlačítko zaškrtnutí u myší a počítač vám řekne umístěny písmena správně. Když uhodnout slovo, stisknete tlačítko a objeví se nové slovo slovo. Slovo je romantická láska nebo příbuzný termín, je téma hry. Činnost, která bude velmi užitečné procvičovat angličtinu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 13649 krát on-line. Pořadí 1555 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 296 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 13649 krát
Hledat slovo

Hádání slov hru v angličtině. Doporučujeme slovo s míchanými dopisy, musíte najít správný termín je skrytý. Jsou to slova v anglickém jazyce, které vám pomohou procvičit tento jazyk. Umístěte písmena tak, jak si myslíte, že správné najít správné slovo. Můžete se jít podívat, co písmena jste vložili do správné polohy tak, aby se pomoc k vyřešení dané slovo. Procvičit si angličtinu v této hře.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hledat slovo pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Výuka flash hra s názvem Hledat slovo. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hledat slovo , a to se vztahuje k Výuka. Naše nová hra Hledat slovo je jedna z nejlepších her Výuka najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hledat slovo, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hledat slovo
ZPĚT

Výuka nejhranější hry

Písmen a Slov Hrát ►

Písmen a slov

3
3 z 10 - 9236 hlasů
Odehrané
114916
krát

Skutečnou výzvou pro váš mozek. Play a vychutnat! Návod: ovládání je velmi jednoduché, stačí použít myš dát písmen ve správném pořadí!

Hledání slov (anglicky) Hrát ►

Hledání slov (anglicky)

3
3 z 10 - 15860 hlasů
Odehrané
95191
krát

Slovo hledání abeceda se slovníkem budete muset najít slova v sérii, který vám dá, ale oni jsou v angličtině, k procvičování jazyka. Procházet a myš polohovací se slovy ze seznamu, který se objeví v každé hře. Každá nová hra zobrazuje sadu náhodných slov, takže každá hra je jiná. Udělej to rychle získat nejvyšší skóre. Hrát proti času najít každý ze slov uvedených v nejkratším možném čase. Praxe s angličtinou v této ...

Formulář Slova v Angličtině Hrát ►

Formulář slova v angličtině

4
4 z 10 - 4614 hlasů
Odehrané
69087
krát

Hra tvoří slova, změnou jedno písmeno. Hra nabízí čtyři dopis slovo. Klepněte na jeden z dopisů, které chcete změnit. Poté klikněte na herní klávesnici písmeno, které chcete nahradit. Pokud je odhad je správný, vyhráváte. A přejděte na další slovo. Jste inteligentní? Tato hra se chystá, které vám pomohou naučit se anglicky. Anglický slovník hra. K tomu budete muset tvořit slova, která jsou psány v angličtin& ...