Hry Zdarma

Kde na Zemi

Hry zeměpis

Kde na zemi

Kde na Zemi Hodnocení: 6/10

Kde na zemi hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pokud si myslíte, že víte, po celém světě, to dokázal v této on-line hře. Tato geografie blesk hra vám ukáže fotografii budovy s jeho jménem, a vy budete muset vyhledat na mapě světa. Čím blíže se dostanete k přesnému umístění dostanete více bodů. Po dokončení, můžete sdílet své výsledky. Můžete hrát několikrát, protože ukázal, budovy a stavby se bude lišit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 20132 krát on-line. Pořadí 1041 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 626 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 20132 krát
Kde na Zemi

Zdarma blesk hra se učit geografii a objevovat nejslavnější budov a památek na světě, viděl jejich obrázky. Pokud máte rádi cestujete, připojte se k nám na prohlídku světa.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Kde na Zemi pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zeměpis flash hra s názvem Kde na Zemi. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Kde na Zemi , a to se vztahuje k Zeměpis. Naše nová hra Kde na Zemi je jedna z nejlepších her Zeměpis najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Kde na Zemi, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Kde na Zemi
ZPĚT

Zeměpis nejhranější hry

Znalost geografie Hrát ►

Znalost geografie

6
6 z 10 - 11432 hlasů
Odehrané
178377
krát

Víte, kde jsou všechny země na světě? A tak se tato hra bude vědět. Hra je rozdělena na dvě části: - Praxe se učit - Soutěž pro hraní Můžete si vybrat, na kontinentu, který chcete přehrát a v tomto kontinentě, budete muset najít ve všech zemích, které jsou navrhovány. Hodně štěstí

Hlavní Města na Světě Hrát ►

Hlavní města na světě

6
6 z 10 - 9552 hlasů
Odehrané
135970
krát

V této hře geografii, musíte odpovědět na otázky, které počítač řekne. Získáte 75 bodů, pokud hádat odpověď, a ztratíte 50 bodů, pokud se vám to nepodaří. Ztratíte zápas, když se vám nepodaří 6 krát. Musíte kliknout na odpověď, že si myslíte, že je správná, s myší. Tato hra je zeměpisný verze \"Kdo chce být milionářem?\".

Najít město Hrát ►

Najít město

6
6 z 10 - 6376 hlasů
Odehrané
120989
krát

Kolik toho víte o světové geografie? V této zajímavé hře můžete ukázat své schopnosti zeměpisu. Budete muset odpovědět na vyšetření do předem úrovních. Budete muset najít město, které hru vám. Londýn, Záhřeb, nebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, jak blízko jste se do mapy. Je to zábavná hra s hodně učit zeměpis.