Hry Zdarma

3D Králík na Lyžích

Hry zvířata

3d králík na lyžích

3D Králík na Lyžích Hodnocení: 6/10

3d králík na lyžích hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře 3D se prostě musí dostat na určené místo v každé úrovni. Budete hrát s růžovým králíka v růžové světě. Budete muset překonat mnoho překážek a vyhnout se pádu z platforem. Pomocí šipek se řídit králíček a mezerníku skočit. Pokud stisknete dvakrát, budete skákat dvakrát, takže se ujistěte, to v horní části skoku. Také, když dáte yourslef zdi, budete schopni ji přelézt s tímto klíčem.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6353 krát on-line. Pořadí 3164 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 30 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6353 krát
3D Králík na Lyžích

3D grafika je grafika, které používají tří-dimenzionální reprezentace geometrických dat uložených v počítači za účelem provádění výpočtů a renderování 2D obrázků.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem 3D Králík na Lyžích pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem 3D Králík na Lyžích. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra 3D Králík na Lyžích , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra 3D Králík na Lyžích je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem 3D Králík na Lyžích, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

3D Králík na Lyžích
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
203895
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
136229
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
80164
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!