Hry Zdarma

Charlie je Kachna

Hry zvířata

Charlie je kachna

Charlie je Kachna Hodnocení: 6/10

Charlie je kachna hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dostat se na spodní části obrazovky. Shromažďovat všechny ceny můžete v každé úrovni. Mario stylu platformy hra o roztomilé kachna s názvem Charlie.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 205246 krát on-line. Pořadí 42 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 25354 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 205246 krát
Charlie je Kachna

Nastavit kachna musí cestovat všech úrovních. Pomocí kláves se šipkami kachna vede přes lesní krajiny z obrazovky na obrazovku. Ostatní zvířata jsou nepřátelé a pokusit se zabít náš hrdina. Stačí se dotknout vás může i zabít. Můžete skákat na zvířatech až do konce, a také můžete skákat výš. K dispozici jsou diamanty a zlaté mince, které si můžete vzít na extra body v každé hře. Každá úroveň má trochu složitější. Velmi zábavná a návyková hra. Jde dlouhou cestu s naším přítelem kachna a shromažďovat všechno zlato, jak je to možné. Běh a skok přes úrovně, sbírat síly upů a pokusit se přežít. Návod: pokusit se dostat na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů a skákání na vrcholu nepřátel zabít.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Charlie je Kachna pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Charlie je Kachna. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Charlie je Kachna , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Charlie je Kachna je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Charlie je Kachna, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Charlie je Kachna
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!

Dojný Hrát ►

Dojný

6
6 z 10 - 3834 hlasů
Odehrané
60744
krát

Mléko krav, než se dostanou příliš plný a exploduje!