Hry Zdarma

Hájit vaše Hnízdo

Hry zvířata

Hájit vaše hnízdo

Hájit vaše Hnízdo Hodnocení: 5/10

Hájit vaše hnízdo hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jste ochranný matka pták. Můžete dát své vejce do hnízda a ostatní ptáci chtějí ukrást. Hájit své hnízdo proti modré ptáky, kteří chtějí napadnout. Shoot kukuřici mu bránilo dosažení okraden hnízda a vejce. Musíte mít dovednost střílet ostatní ptáky, než se dostanou do hnízda. Musíte ukázat myší ve směru, který si každý pták a střílet kliknutím myši. Pokud kukuřice dosáhne ptáka, který zaútočí na vaše hnízdo. Chraňte své vejce v této zábavné zloději pernaté zvěře.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11383 krát on-line. Pořadí 1768 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 716 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11383 krát
Hájit vaše Hnízdo

Zvěře .Žena oranžový pták položil vejce v hnízdě. Modrý ptáci jsou zloději, kteří chtějí ukrást vejce dítěte. Musíte chránit váš osivo natáčet další ptáky. Musíte dávat pozor na zloděje, kteří sledují své budoucí děti. V lese je skvělé místo, kde má tento ptačí hnízdo s vejci. střelec pro ptáky nesahejte na místo, kde vejce. Jistě se bavit, pokud máte dostatek schopností s ukazatelem na cíl a vystřelit. Odrazuje zloděje a chránit to, co je na vás.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hájit vaše Hnízdo pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Hájit vaše Hnízdo. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hájit vaše Hnízdo , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Hájit vaše Hnízdo je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hájit vaše Hnízdo, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hájit vaše Hnízdo
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!