Hry Zdarma

Hmyz

Hry zvířata

Hmyz

Hmyz Hodnocení: 5/10

Hmyz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jste pavouk a vy musíte hájit své území proti všem chybám, které se jedí doma, v stromu na strom. Musíte zachránit stromy dostanete k jídlu! Návod: Pomocí kláves se šipkami pohybovat po obrazovce, a mezerníku střílet chyby. Nestřílejte stromy, které mají být provedeny menší. Musíte zabít všechny chyby jak je to možné dříve, než všechny stromy ve vašem domě jíst.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 10512 krát on-line. Pořadí 2206 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 306 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 10512 krát
Hmyz

Hra zabíjení chyb. Jste pavouk, který potřebuje chránit své území, že celý strom strom chyby jíst. Musíte střílet zabít všechny zvířata, která se objeví na obrazovce. Můžete se pohybovat svého domácího mazlíčka po obrazovce ve všech směrech. Střílet zabít chyby. Pokaždé, když máte poznámky na záznamníku zdroje a další nepřátele, které vedou přes celou obrazovku. Cíl a střílet s přesností, než budete hladovět.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hmyz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Hmyz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hmyz , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Hmyz je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hmyz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hmyz
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!