Hry Zdarma

Králičí Obrany Sil

Hry zvířata

Králičí obrany sil

Králičí Obrany Sil Hodnocení: 6/10

Králičí obrany sil hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Již kachna zabít všechny cizince. Již bezpečnostní síly z vlaku. Vlak přepravuje bílé králíky. Mimozemšťané chtějí jíst bílé králíky. Máte zbraň a střílet všechny cizince, které se objevují na obloze na lov. Zaměřte zaměřovače a střílí tak dlouho, aby projektil na čas a zabíjet nepřátele.Střílečka, kde musíte dokončit všechny mimozemšťany, než sníst všechny králíky. Jste zvíře ochráncem a své poslání, které připravují zvířata dosáhne svého cíle bezpečně.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 11193 krát on-line. Pořadí 1800 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 358 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 11193 krát
Králičí Obrany Sil

Mimozemšťané se snaží zkazit Velikonoc tím, že zabije velikonoční zajíčci. Jako člen síly zajíček obranné, musíte pomoci dopravní zajíčci od města k městu, přináší velikonoční vajíčka, na speciální síly zajíček obranné vlaku, a zároveň ochránit je před ošklivé cizinců. Jednoduše střílet cizince a sbírat vylepšení. Pokud budete střílet příliš mnoho a zbraň bude přehřívat. Defend králíčky od cizinců! Vetřelci se chtějí rozmazlovat Velikonoce a zabíjejí všechny bílé králíčky. Jako člen obranné síly králíků, budete muset vzít zvířata od města k městu dodat velikonoční vajíčka. Cestujete ve speciálním vlaku králíčky obranných sil a cizinci napadli celou dobu krmit králíky. Vaším úkolem je chránit je před mimozemšťany, natáčení a sbírat další zbraně, které se objeví na obrazovkách. Pokud budete střílet taky, pistole přehřívá a musí čekat. Namířit a stisknout spoušť až do konce všechny cizince.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Králičí Obrany Sil pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Králičí Obrany Sil. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Králičí Obrany Sil , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Králičí Obrany Sil je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Králičí Obrany Sil, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Králičí Obrany Sil
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!