Hry Zdarma

Kuřecí Zahájit

Hry zvířata

Kuřecí zahájit

Kuřecí Zahájit Hodnocení: 5/10

Kuřecí zahájit hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomáhají kuře celé chovné zahájením a přistání ho bezpečně. Návod: pomocí myši, táhněte kuřecí zvýšit výkon a zahájit ho. Existuje mnoho míst na zemi, někteří dávají body, zatímco jiné jsou nebezpečné k němu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 36908 krát on-line. Pořadí 419 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 2148 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 36908 krát
Kuřecí Zahájit

kuřecí maso, spuštění, půda, dvůr,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Kuřecí Zahájit pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Kuřecí Zahájit. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Kuřecí Zahájit , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Kuřecí Zahájit je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Kuřecí Zahájit, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Kuřecí Zahájit
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25342 hlasů
Odehrané
202433
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8390 hlasů
Odehrané
134891
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8094 hlasů
Odehrané
78811
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!