Hry Zdarma

Mahjong s Obrázky Zvířat

Hry zvířata

Mahjong s obrázky zvířat

Mahjong s Obrázky Zvířat Hodnocení: 4/10

Mahjong s obrázky zvířat hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cílem této hry je, aby se páry dlaždic se stejným zvířetem. Chcete-li začít, musíte vybrat dvě dlaždice, které nejsou lapal po stranách. Pokud nemůžete vybrat dlaždice, je to proto, že je blokován někam. Zvolíte-li dvě odpovídající dlaždice, které zmizí. Většina párů se výběr dvě karty se stejným obrázkem. Nicméně, nějaké ovoce nebo květiny zmizí s jiným ovocem nebo květiny, respektive, aniž by museli být úplně stejné. Odstranit všechny dlaždice z hrací plochy a můžete vyhrát.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 30530 krát on-line. Pořadí 615 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 2496 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 30530 krát
Mahjong s Obrázky Zvířat

Flash hra zvíře karty, jak vydělat dvojice stejných nebo ovocných květin a zvířat. Chcete-li začít, musíte vybrat dvě dlaždice, které nejsou vzdechy z pravé nebo levé straně. Hodně štěstí! Musíte jít odstranění všech zvířat z tvorby paluby zmizí jsou obdobné. Tradiční hra přizpůsobena obrázky zvířat.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Mahjong s Obrázky Zvířat pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Mahjong s Obrázky Zvířat. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Mahjong s Obrázky Zvířat , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Mahjong s Obrázky Zvířat je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Mahjong s Obrázky Zvířat, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Mahjong s Obrázky Zvířat
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205030
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!