Hry Zdarma

Invaze pavouků

Hry zvířata

Invaze pavouků

Invaze pavouků Hodnocení: 5/10

Invaze pavouků hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pokuste se přežít nápor pavouků! Jste svým ubrus jídlo, když tisíce pavouků napadnout vás. Musíte bránit své území. Střílet pavouky, aby je všechny zabít. Cílem je ukončit všechna tato zvířata a přežít. S body myši na pavouka a klepněte na tlačítko střílet. Musíte ovládat kulky, nemůžete střílet bez smyslu. Cíl a střílet klepnutím na pravé tlačítko myši. Zabít všechny ty hrozné zvířat.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 37510 krát on-line. Pořadí 477 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 3016 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 37510 krát
Invaze pavouků

Musíte přežít nápor tisíců pavoukovců. Napadnout váš stůl na jídlo. Musíte střílet zbraň mnoho snímků až do konce s nimi. Cílem s myší, má pozornost ve směru, ve kterémútok přichází. O před klepnutím na tlačítko bodů přímo do každého zvířete. Nenechte se dostat k vám, držet své pozice, a bráníinvazi vás dostane. Cílem je přežít invazi a získat žádné ze zvířat přijít k vám. Procvičte své cíle při každém záběru. Neztrácejte munici, protože můžete skončit, pokud si nejste opatrní.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Invaze pavouků pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Invaze pavouků. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Invaze pavouků , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Invaze pavouků je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Invaze pavouků, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Invaze pavouků
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!