Hry Zdarma

Jaké Zvíře Jsem?

Hry zvířata

Jaké zvíře jsem?

Jaké Zvíře Jsem? Hodnocení: 7/10

Jaké zvíře jsem? hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra ukazuje mnoho snímků zvířat ve volné přírodě, ale jsou omezena a postupně odkrývají. Dokážete uhodnout zvíře, které vidíte na obrázku před časem vyčerpá? Zkuste to! Zvíře na obrázku se vztahuje čtverce barev, tyto obrazy mizí postupně ukazuje další a další části zvířete. Pokud si myslíte, že jste identifikovali zvíře zadejte název a klikněte na Odeslat zastavit čas. Pokud jsou správné, budete získávat body. Máš omezený čas na řešení jednotlivých snímků.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 16529 krát on-line. Pořadí 1188 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 758 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 16529 krát
Jaké Zvíře Jsem?

Zvířata se skrývají za barevných čtverců a budete muset přijít na to, jaké zvíře je ten, v každé fotografii. Je to hra s časem, čas běží rychle a je třeba říci, jaké zvíře je ten, který se skrývá v každém obrázku. Společné zvířata, divoká zvířata a domácí zvířata. Musíte napsat jméno zvířete v angličtině a klikněte na tlačítko Odeslat, takže víte, jestli máte pravdu, nebo se mýlí. Pokud máte rádi zvířata a vědí, jak se nazývají druhy je to vaše hra.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Jaké Zvíře Jsem? pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Jaké Zvíře Jsem?. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Jaké Zvíře Jsem? , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Jaké Zvíře Jsem? je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Jaké Zvíře Jsem?, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Jaké Zvíře Jsem?
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!