Hry Zdarma

Identifikovat Zvířata

Hry zvířata

Identifikovat zvířata

Identifikovat Zvířata Hodnocení: 6/10

Identifikovat zvířata hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato hra ukazuje mnoho zvířátek. Dokážete uhodnout zvíře, které vidíte na obrázku před časem vyčerpá? Zkuste to! Obraz se vztahuje barevných polí a vy budete muset dát jméno zvířete zespodu. Máte omezený čas hádat, co to je zvíře. Jak víte, že máte dát jméno. Musíte napsat jméno zvířete v angličtině a klikněte na odeslat na vás, zda máte pravdu, nebo se mýlí. Je nutné určit všechna zvířata v nejkratším možném čase vydělat body.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 29800 krát on-line. Pořadí 611 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 1932 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 29800 krát
Identifikovat Zvířata

Tato hra má spoustu fotek z různých zvířat. Budete schopni odhadnout zvíře na obrázku před časem vyčerpá? Jen se snažím! Identifikace zvěř. Snímky zvířat se vztahuje několik obrázků a vy budete muset hádat skrývá pod stoly. Čím dříve, tím lépe asi pravdu, čas běží, zatímco budete hrát. Máš omezený čas k vyřešení každého obrázku. Čím dříve budete řešit, tím více bodů budete vydělávat. Zvířata společné s obecnými názvy nemají říct konkrétní druhy a vědecký název, známý jen jako zvíře. Jména dát je v angličtině. Identifikovat druhy zvířat, které číhají v každém z fotografií přírody.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Identifikovat Zvířata pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Identifikovat Zvířata. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Identifikovat Zvířata , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Identifikovat Zvířata je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Identifikovat Zvířata, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Identifikovat Zvířata
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!