Hry Zdarma

Zvíře Karty

Hry zvířata

Zvíře karty

Zvíře Karty Hodnocení: 6/10

Zvíře karty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zvířata se skrývají. Má skupina písmen, které se střídají. Musíte najít dvojici karet, které má stejné zvíře za sebou. Klikněte myší na dvě karty otočit. Pokud jsou stejné zvíře dvě ochutnávky jsou odstraněny. V případě, že se liší, je opět obrací. Musíte se snažit nenechat každé písmeno na obrazovce, pak jste vyhráli. Zvířata si s tebou hrát, medvědi, psi, kočky, králíky, opice a další. Na konci hry vám řekne statistiky vaší hry nad ostatními hráči.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 18471 krát on-line. Pořadí 1066 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 806 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 18471 krát
Zvíře Karty

Zvěřina, kteří jsou ve dvojicích za sebou dopisech, které se objevují. Musíte najít dvojice, které mají stejné zvíře zezadu. Musíte všechny vaše koncentraci a paměť porazit tuto hru. Je to klasická hra paměti. V jednoduché verzi hry si děti mohou hrát, že jsou jen čtyři párů zvířat. Je to hra vhodná pro všechny věkové kategorie. Nejkrásnější zvířata na hraní s dětmi. Jak dobrý je vaše paměť? Budete muset pamatovat každou z postav. Zvolte počet karet, které mají spustit a aktivovat svůj mozek.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zvíře Karty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Zvíře Karty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zvíře Karty , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Zvíře Karty je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zvíře Karty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zvíře Karty
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!