Hry Zdarma

Dronte Mauricijský Lov

Hry zvířata

Dronte mauricijský lov

Dronte Mauricijský Lov Hodnocení: 7/10

Dronte mauricijský lov hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, vše, co musíte udělat, je střílet na Dronte mauricijský. Jehož cílem je nejdůležitější součástí hry, a můžete střílet kliknutím na levé tlačítko myši. Dávejte pozor, abyste ztrácet své kulky, protože máte jen 5 snímků za kolo. Uvidíte indikátor střely na levé dolní části obrazovky. Střelba Dronte mauricijský, aniž by chybět bude vydělávat na skóre násobitel. Čím vyšší je multiplikátor, tím rychleji vám dát dohromady body. Pro dosahu Dronte mauricijský se netrefíte, dostanete k X, a vy samozřejmě nechcete ztrácet nich. Pokud se vám 6, hra je u konce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6046 krát on-line. Pořadí 3617 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 4 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6046 krát
Dronte Mauricijský Lov

Na konci hry si můžete zadat své jméno a uvidíte, jak si stojíte proti všem ostatním Dronte mauricijský lovců. Pokud hra neběží tak hladce, jak byste chtěli, můžete změnit nastavení kvality kliknutím na Q dopis v levém horním rohu, nebo stiskem klávesy Q na vás klávesnici. Zvyšte své skóre tím, že udeří všechny Dronte mauricijský v řadě, aniž by chybět žádné z nich. Dronte mauricijský změní směr najednou, takže mějte oči na jejich pohybu. Dronte mauricijský může jít za mraky a jiné překážky, takže se ujistěte, že víte, kde jsou. Na šílené obtížnosti, máte jen jeden pokus pro každý mauricijský Dronte, takže dávejte pozor, abyste ztrácet munici.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Dronte Mauricijský Lov pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Dronte Mauricijský Lov. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Dronte Mauricijský Lov , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Dronte Mauricijský Lov je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Dronte Mauricijský Lov, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Dronte Mauricijský Lov
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!