Hry Zdarma

Jedli Hmyz

Hry zvířata

Jedli hmyz

Jedli Hmyz Hodnocení: 5/10

Jedli hmyz hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře, jste chameleon potřeba jíst hmyz. Chcete-li hrát, budete používat svůj jazyk, musíte ukázat myší a klikněte kopnout jazyk proti zvířatům. Musíte být opatrní, protože máte jen deset pokusů na každé úrovni. Chytit co nejvíce chyb, jak můžete projít úroveň a vyhrát hru. Existují různé druhy zvířat, barev a velikostí, a každý z nich má jiné skóre. Chytit mouchy a vosy a získávat body.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 15002 krát on-line. Pořadí 1318 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 600 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 15002 krát
Jedli Hmyz

Střílečka.Chameleon má krmit na mouchy. Chcete-li spustit hru, kterou musíte udělat, chytat mouchy. Pomocí myši jako kontrola na cíl a vystřelit hru proti hmyzu. Musíte chytit tolik chyb, abyste získali více bodů. Hmyz létat do noci a vy budete muset dokončit co nejvíce z nich. Máš deset pokusů s jazykem na všech úrovních.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Jedli Hmyz pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Jedli Hmyz. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Jedli Hmyz , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Jedli Hmyz je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Jedli Hmyz, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Jedli Hmyz
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!