Hry Zdarma

Křeček Míč

Hry zvířata

Křeček míč

Křeček Míč Hodnocení: 6/10

Křeček míč hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Harry si užíval malou procházku kolem zahrady v jeho křečka míč, ale teď zlo kočka ho v pasti a je stále jeho ošklivé služebníci k útoku! Můžete dostat Harryho bezpečně až do konce? Přejít na vrcholu nepřátel na dýně nimi, a to ve všech z nich dostat kód pro otevření zámku a dostat se do další úrovně. Pokud Harry se vyčerpá energie, to je konec hry, tak bacha na jídlo nahradit. Pomocí mapy najít padouchy a jídlo. Můžete získat body za zabití padouchy, skákací na vrcholu muchomůrky a rozdrtit na hovno. Ztratíte body pro třídiče a používání potravin.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6994 krát on-line. Pořadí 3279 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 24 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6994 krát
Křeček Míč

V křečci jsou velmi rozkošné hlodavci, které všichni si myslí, že jsou legrační. Křeček hra, se kterou budete mít spoustu legrace, a to nejen ve hře, ale s roztomilou křečků také.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Křeček Míč pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Křeček Míč. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Křeček Míč , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Křeček Míč je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Křeček Míč, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Křeček Míč
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205049
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137338
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81313
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!