Hry Zdarma

Kuřecí Skoky

Hry zvířata

Kuřecí skoky

Kuřecí Skoky Hodnocení: 8/10

Kuřecí skoky hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná on-line hra je o tom, kuře skok a vyhnout se překážkám. Existují tři kuře v této dovednostní hry a každý z nich chce jíst. Skákat přes překážky a sbírat vejce a drobné červy. Pokud tak neučiníte, ztratíte srdce, a když vám dojdou srdce, ztratíte! Stačí pomocí myši CLIC a kuře bude skákat. To se také pomalu pohybovat tam, kde je nasměrován.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7987 krát on-line. Pořadí 2753 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 36 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7987 krát
Kuřecí Skoky

Jako jeden z nejčastějších a rozšířený domácí zvířata, tam jsou více kuřat ve světě více než jiných druhů ptáků. Lidé držet kuřata především jako zdroj potravy, jak konzumovat jejich maso a jejich vejce. Věděli jste, že lidé nejprve domácké kuřat indického původu pro účely kohoutí zápasy se?

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Kuřecí Skoky pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Kuřecí Skoky. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Kuřecí Skoky , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Kuřecí Skoky je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Kuřecí Skoky, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Kuřecí Skoky
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!