Hry Zdarma

Lasičky s Raketami

Hry zvířata

Lasičky s raketami

Lasičky s Raketami Hodnocení: 2/10

Lasičky s raketami hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, jejímž cílem je zahájit lasice do cíle v každé úrovni. Klikněte a podržte tlačítko myši nastavit úhel a sílu, aby spuštění lasička s raketou. Hoď to na stěnách, stropu nebo podlahy s cílem dosáhnout obtížných oblastí. Snažte se držet na lasička co nejblíže ke středu terče, jak je to možné. Splňují nebo překračují úroveň par přesunout na další úroveň. Chcete-li získat maximální palebnou sílu, musíte načasovat to tak, že spustíte lasička, když je šipka tak velký, jak je to možné. Experimentovat s různými úhly zasáhnout obtížné cíle. Přejděte na obrazovce hladiny vyberte mezi úrovněmi vidět mapu na další úroveň.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6146 krát on-line. Pořadí 3599 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 2.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6146 krát
Lasičky s Raketami

Stačí hodit lasice na cíle v každé úrovni. Podržte tlačítko myši nastavit úhel, ve kterém budete házet lasička, a upravit sílu, ve kterém bude raketa hodil. Raketa se odrazí od zdi, půdu, strop, a všechno, tak využijte tento k dosažení vašeho cíle. Cílem skóre se zobrazí v pravém horním rohu obrazovky. Budete muset dosáhnout alespoň, že postoupit do další úrovně. Pokud zjistíte, malý cíl, pokusit se dosáhnout toho, protože skóre odměna je šílený.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Lasičky s Raketami pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Lasičky s Raketami. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Lasičky s Raketami , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Lasičky s Raketami je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Lasičky s Raketami, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Lasičky s Raketami
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!