Hry Zdarma

Péče o Těsnění

Hry zvířata

Péče o těsnění

Péče o Těsnění Hodnocení: 8/10

Péče o těsnění hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře budete muset starat o rozkošný těsnění. Je vzácné mít těsnění jako mazlíček, v této hře blesk můžete zažít. Ovládání počítačové myši, musíte vyčistit jej pomocí kartáče, hadice a ručník, také krmit a oblékat ji. Postupujte podle pokynů na pečovatele pro to, co dělat v každém okamžiku a máte čisté a šťastný těsnění. Po dokončení uvidíte vzhled těsnění, a podívejte se na skóre, které dává svůj pečovatele.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9824 krát on-line. Pořadí 2140 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 92 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9824 krát
Péče o Těsnění

Těsnění potřebovat spoustu péče, a jsou velmi choulostivé, takže nejlepší místo může žít ve svobodě, nebo v zoologických zahradách, protože v nich poskytují stanoviště vlastnosti, že těsnění potřebují. Kromě toho, existuje mnoho triků učení zábavu a hrát si s jejich trenéry.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Péče o Těsnění pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Péče o Těsnění. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Péče o Těsnění , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Péče o Těsnění je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Péče o Těsnění, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Péče o Těsnění
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!