Hry Zdarma

Prostor Kočka Helikoptéra

Hry zvířata

Prostor kočka helikoptéra

Prostor Kočka Helikoptéra Hodnocení: 7/10

Prostor kočka helikoptéra hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Vaše kočka se stala prostor uvízl v jeskyni a je nutné kontrolovat jejich jet pack řídit ho do bezpečí. Jediné, co musíte udělat, je clic a podržte kdekoli na obrazovce pohybovat kočku nahoru a uvolněte jít dolů. Vyhněte se skály a stěny jeskyně, ale sbírat co nejvíce mincí, jak můžete. Jak hluboko v jeskyni můžete to?

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6537 krát on-line. Pořadí 3336 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 14 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6537 krát
Prostor Kočka Helikoptéra

Toto je klasická hra helikoptéra, s výjimkou vrtulník je kočka nyní. Chcete-li hrát, držet tlačítko, aby se helikoptéra ve vzduchu. Pokud necháte jít, bude vrtulník volný pád. Pokud držíte tlačítko příliš dlouho, bude to letět příliš vysoko a trefit horní části jeskyně. Tak zkus acheive rovnováhu a létat si helikoptérou do bezpečí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Prostor Kočka Helikoptéra pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Prostor Kočka Helikoptéra. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Prostor Kočka Helikoptéra , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Prostor Kočka Helikoptéra je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Prostor Kočka Helikoptéra, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Prostor Kočka Helikoptéra
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!