Hry Zdarma

králičí vs prsty

Hry zvířata

Králičí vs prsty

Králičí vs prsty Hodnocení: 5/10

Králičí vs prsty hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hlavním cílem této hry je střílet a odstranit prsty. Mutanti prsty jít skákat na vás útočit, musíš být rychlý a střílet je. Na každé úrovni, že nepřátelé budou těžší zabít. Před zahájením hry, můžete si vybrat úroveň obtížnosti. Chodit pomocí kláves se šipkami nebo písmeno W (max), S (dolů), A (vlevo) a D (vpravo). Chcete-li fotografovat musíte cíl pomocí myši a klepněte na tlačítko levé tlačítko. Nedovolte, aby tento velký armáda prstů skončit s vámi a bavit se s tohoto statečného králíka!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 13078 krát on-line. Pořadí 1737 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 486 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 13078 krát
králičí vs prsty

Tato hra je poněkud odlišné od ostatních zvířat nebo natáčení hry. Můžete si koupit různé zbraně, jako jsou doly, výbušnin a bomb. Tato online hra se odehrává v miniaturním světě, kde předměty denní potřeby jsou součástí města.Králík musí zabít prsty. Musíte ovládat králíka s velkou obratností, aby se zabránilo prsty a ostatní nepřátele odebrat zdraví. V případě, že zdraví vašeho charakteru je po všem, je také hra končí. Spustit při střelbě náboje tak, aby prsty neopustí života.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem králičí vs prsty pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem králičí vs prsty. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra králičí vs prsty , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra králičí vs prsty je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem králičí vs prsty, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

králičí vs prsty
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205049
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137338
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81313
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!