Hry Zdarma

Ryby Lovecké Ptáci

Hry zvířata

Ryby lovecké ptáci

Ryby Lovecké Ptáci Hodnocení: 8/10

Ryby lovecké ptáci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře, jediný cíl je chytit co nejvíce ptáků, jak můžete, aby skóre tolik bodů, jak můžete. Chcete-li přesunout malou rybu, pomocí kláves se šipkami na klávesnici. Dejte si pozor na větší ryby, které vám jíst, jakmile se vás dotknout, takže nezapomeňte vždy plavat rychleji než oni. Když budete skákat z povrchu, nezapomeňte ani přistát na ostrově, nebo zemřete. Stejně jako v případě necháte větší ryby jíst vás. Skok přes kroužky a hit fialové koule na bonusy.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5752 krát on-line. Pořadí 3585 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 4 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5752 krát
Ryby Lovecké Ptáci

Trik je v tom plavat v kruzích po celém ostrově, aby se ptáci rychleji. Chcete-li skóre ještě více bodů, zkuste skákání přes kroužky, když je vidíte, nebo chytat více než jeden pták najednou. Budete hrát jako malý hladový ryby, který je schopen skákat velmi vysoko, takže budete muset využít své schopnosti chytat ptáky. Pokud uvidíte fialové koule, chytit ji, provádět akrobatické kousky, když budete skákat z povrchu, který bude vydělávat více bodů.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ryby Lovecké Ptáci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Ryby Lovecké Ptáci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ryby Lovecké Ptáci , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Ryby Lovecké Ptáci je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ryby Lovecké Ptáci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ryby Lovecké Ptáci
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!