Hry Zdarma

Ryby Padající Ryby

Hry zvířata

Ryby padající ryby

Ryby Padající Ryby Hodnocení: 6/10

Ryby padající ryby hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná online hra je velmi jednoduchá. Vše, co budete muset udělat, je přesunout kočku zleva doprava. Kočka bude držet hnízdo, a bod pohybující se zleva doprava je chytit co nejvíce ryb, jak můžete, jak to bude pád z výše, a to bude padat při velmi vysokých rychlostech. K dispozici bude spousta druhů ryb. Některé z nich budete ještě muset vyhnout, protože se s největší pravděpodobností rozbít síť, a pak se budete muset koupit novou. Pokud se to stane, ale nemáte žádné peníze na nákup nového, pak hra je u konce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6347 krát on-line. Pořadí 3560 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 10 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6347 krát
Ryby Padající Ryby

Kočka bude mít na pohybující se, až se dosáhne okraje obrazovky, což znamená, že budete muset pouze stisknout levou nebo pravou šipku. To komplikuje hru trochu, protože ryba bude mít stále menší a klesá rychleji. Snažte se, aby se kočka dostat rybu, pokud to projde čáru.Různé ryby, které najdete jsou střevle, kapři, lososi, pstruzi, létající ryby, úhoři, hvězdice, klaun ryby, vyhřívají žraloci, čtverzubcovití, mořští koníci, zlaté ryby, škeble a krevety. Ty špatné jsou Marlins, ježky, mušle a kameny.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Ryby Padající Ryby pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Ryby Padající Ryby. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Ryby Padající Ryby , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Ryby Padající Ryby je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Ryby Padající Ryby, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Ryby Padající Ryby
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!