Hry Zdarma

Spartan kočkovité šelmy

Hry zvířata

Spartan kočkovité šelmy

Spartan kočkovité šelmy Hodnocení: 8/10

Spartan kočkovité šelmy hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této hře ovládáte Leonidas, lev Sparta, vůdce Spartan vojáků. Musíte házet oštěpy dovedně závitů hlavu, plazů, které útočí na město. Leonidas je mistr a král Sparta, a jeho kopí je může zabít.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6021 krát on-line. Pořadí 3702 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 2 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6021 krát
Spartan kočkovité šelmy

Chcete-li fotografovat oštěp, měli byste upozornit na počítačovou myš. Dále kliknete bude mít vaše střela silnější. Musíte vzít v úvahu podobenství, která bude oštěp po hodu do nepřátel. Odrazí štíty a vyvarovat občany.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Spartan kočkovité šelmy pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Spartan kočkovité šelmy. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Spartan kočkovité šelmy , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Spartan kočkovité šelmy je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Spartan kočkovité šelmy, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Spartan kočkovité šelmy
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!