Hry Zdarma

pavouk mouchy-lovec

Hry zvířata

Pavouk mouchy-lovec

Pavouk mouchy-lovec Hodnocení: 6/10

Pavouk mouchy-lovec hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato schopnost hru hrát hmyzu je založena na populárních her jako "Cut lano". Ovládáte roztomilý pavouka, který musí být v rovnováze s vaší pavučina zachytit zelené mouchy. Musíte být opatrní, že včely se vám nemůže dovolat, nebo se musí začít znovu.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7816 krát on-line. Pořadí 3607 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 136 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7816 krát
pavouk mouchy-lovec

Kolo spider používá na svých webových tuto hru posouvat po obrazovce. Když pavouk chytí mouchu, zabalit do látky úplně. Pouze obávaný včely mohou zastavit pavouka, tak Swing a vyhnout se chytil do další úrovně.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem pavouk mouchy-lovec pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem pavouk mouchy-lovec. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra pavouk mouchy-lovec , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra pavouk mouchy-lovec je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem pavouk mouchy-lovec, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

pavouk mouchy-lovec
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!