Hry Zdarma

Spustit Dino, spusťte

Hry zvířata

Spustit dino, spusťte

Spustit Dino, spusťte Hodnocení: 6/10

Spustit dino, spusťte hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Možná ne hra, která přitahuje pozornost pro své grafiky, připomínající videoher od 80. let, ale spustit Dino, běh je pozoruhodný pro rychlost řídíte dinosaura v Jurském katastrofě. Můžete přizpůsobit dinosaura, a jednáte s šípy, jen pozvat vás hrát a vy prostě objevovat nadpřirozené schopnosti, které mají tento dinosaurus, snad adrenalin před okamžitou smrt dělat skoku, létat, spusťte Fashion to dělá. Rychle se projít obrazovku před velkou meteoritu pádu a zničit váš svět.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 5936 krát on-line. Pořadí 3679 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 22 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 5936 krát
Spustit Dino, spusťte

Prokázaly rychlost adrenalinu na tyto hry, budete milovat tak, jak hrají, tak, jak spustit dinosaura, jeho způsob skákání. Grafika osmdesátých let jsou převáženy rychlosti pohybu. Dejte si pozor na jámy, kde můžete odevzdat dinosaura, a že zemře pohřben padajícími kameny padající meteorit.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Spustit Dino, spusťte pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Spustit Dino, spusťte. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Spustit Dino, spusťte , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Spustit Dino, spusťte je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Spustit Dino, spusťte, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Spustit Dino, spusťte
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!