Hry Zdarma

Spusťte Tučňáci

Hry zvířata

Spusťte tučňáci

Spusťte Tučňáci Hodnocení: 6/10

Spusťte tučňáci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tyto tučňáci jsou blázni! Mají schopnost pohánět sebe k velmi vysoké výšce, stejně jako by to byly rakety! Cílem ve hře je, aby je jít tak vysoko, jak mohou, takže první, budete muset spustit je kliknutím na ně. Jakmile jsou ve vzduchu, musíte být opatrní, abyste jej neupustili je, a aby na ně kliknete, aby mohli držet nabrání výšky. V okamžiku, kdy jste zapomněl kliknutí, hra je u konce!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7449 krát on-line. Pořadí 3189 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 40 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7449 krát
Spusťte Tučňáci

Tučňáci jsou druhem nelétavých mořských ptáků, které jsou distribuovány pouze v jižní polokouli, zejména ve vysokých zeměpisných šířkách, jako jižní pól.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Spusťte Tučňáci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Spusťte Tučňáci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Spusťte Tučňáci , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Spusťte Tučňáci je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Spusťte Tučňáci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Spusťte Tučňáci
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!