Hry Zdarma

Stěhovaví Ptáci

Hry zvířata

Stěhovaví ptáci

Stěhovaví Ptáci Hodnocení: 8/10

Stěhovaví ptáci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Je to hra o hejno stěhovavých ptáků ztracených v čase. Při letu k domovu, plemenné zabloudí mimo samozřejmě do Bermudského trojúhelníku. Najednou jsou ptáci vtaženi do víru, katapultoval skrz červí díru, a ztratil v čase. Jak hráčů pokroku prostřednictvím multi-kapitole příběhu, ve kterém se ocitli prohrál v místech, jako ledové během posledních meteorických rojů, která zabila dinosaury, jejichž hellscape z post-apokalyptické budoucnosti, kde je člověk postavila proti stroji, vysoké přílivy zařazené ve průmyslový věk, kdy spalující uhlí mlýny zahladiti slunce, Čína během dynastie Hana a příchod zábavní pyrotechniky, mytologický věk starověkém Řecku, a dokonce i západní frontě druhé světové války, kde výbuchy hořčičného plynu a pes-bojové letouny, aby je téměř nemožné pro uložení poštovních holubů létající nad bitevním poli. Je jen na vás, využít své znalosti stáda vést své ptáky bezpečně domů na poušť dnešní Kanady. Pohybujte myší nasměrovat své stádo od bouří letadlo, jedy a další smrtelné překážky. Klepněte na tlačítko myši změnit svůj hejna vůdce. Stiskněte mezerník pro pauzu hru. Strávit dovednostní body na úpravy pro různé druhy ptactva. Vlastní svém chovu chování tím, že změní hierarchii. Mít vysoké!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 7209 krát on-line. Pořadí 3121 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 42 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 7209 krát
Stěhovaví Ptáci

V této hře, migrace ptáků má spoustu na práci. Ptačí migrace je pravidelná sezónní jízda mnoha druhů ptáků. Nicméně, mohl typ hry je přežití. Hlavním cílem těchto her přežití je jen zůstat naživu, porážet nepřátele, nebo řešení hádanek mohou být náhodné. Některé klíčové prvky patří zachování zdrojů (z zdraví a munice, například) a nepřátelském prostředí (typicky postapokalyptický nebo nadpřirozené).

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Stěhovaví Ptáci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Stěhovaví Ptáci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Stěhovaví Ptáci , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Stěhovaví Ptáci je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Stěhovaví Ptáci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Stěhovaví Ptáci
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!