Hry Zdarma

Štěnice Válka

Hry zvířata

Štěnice válka

Štěnice Válka Hodnocení: 5/10

Štěnice válka hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zdarma on-line hra, ve které musíte bojovat proti jinému kolonie chyb, pro kontrolu dostupných hnízd. Poslat larvy prázdných hnízd, a rozšířil své jednotky, a pak se na hnízdě obsazené nepřítelem převzít kontrolu všech hnízd. Musíte jít pohybuje vaše Larvy mají hnízda většina těch, kteří potřebují více jednotek, zejména nové hnízda, které zachytí. Válka chyb čeká v této blesk hře.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9050 krát on-line. Pořadí 2390 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 120 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9050 krát
Štěnice Válka

Tato hra smíchat chyby s dobytí a strategie hry, s velice jednoduchým hru, ale docela zábavné. Rychlé mravenci, brouci silné, svorně tuto válku s chybami.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Štěnice Válka pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Štěnice Válka. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Štěnice Válka , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Štěnice Válka je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Štěnice Válka, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Štěnice Válka
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!