Hry Zdarma

Super Myš 3D

Hry zvířata

Super myš 3d

Super Myš 3D Hodnocení: 7/10

Super myš 3d hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této on-line hře ve 3D, budete muset zachránit svou přítelkyní v pasti Myš městě. Váš cíl je letět přes město a zachránit ji znovu za příplatek život odměnou. Dejte si pozor na budovy nebo cokoli jiného, jak budete létat - bít je bolí. Zkuste si vybrat až supravodič mince, které jsou plovoucí na různých místech ve hře, protože vám bonusové body!

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6636 krát on-line. Pořadí 3371 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 18 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6636 krát
Super Myš 3D

A co je nejdůležitější, šetří ji stává kritickou, jak budete postupovat přes úrovně, takže si bude létat mnohem rychleji pokaždé. Budete potřebovat pevnou ruku a silné srdce.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Super Myš 3D pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Super Myš 3D. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Super Myš 3D , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Super Myš 3D je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Super Myš 3D, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Super Myš 3D
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205049
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137338
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81313
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!